خدمات ما

خدمات ما

غرفه سازی

غرفه نمایشگاهی مهمترین و اساسی‌ترین بخش حضور شما در هر نمایشگاهی است. غرفه در حقیقت دفتر کار شماست، نمایانگر ذهنیت، برند، فعالیت و شخصیت کسب و کار شماست.

غرفه و فعالیت‌های صورت گرفته در آن است که برند و هویت شما را برای بازدیدکنندگان و دیگر شرکت‌کنندگان معرفی می‌کند. غرفه برای هر کسب و کاری، مثل لباسی است که مدیرعامل می‌پوشد، هر چقدر دقیق‌تر، برازنده‌تر، زیباتر و هوشمندانه‌تر باشد، شخصیت والاتر و باهوش‌تری از شما را معرفی می‌کند.

معماری و طراحی دکوراسیون

طراحی و دیزاین داخلی یک مجموعه اداری، تجاری یا مسکونی نماینگر سلیقه، ذوق و نگرش صاحبان و کاربران آن است. طراحی داخلی دفتر شما آیینه تمام نمای تفکر و ایده‌های ذهنی شماست و در نگاه اول بیشترین تاثیر را بر مراجعه‌کنندگان و مشتری‌های شما می‌گذارد.

طراحی داخلی یک شرکت یا مجموعه اداری – تجاری اگر توسط متخصصان آن انجام نشود به جز هدر دادن هزینه‌های گزاف، به احتمال بسیار زیاد ممکن است هیچ کمکی به پیشبرد اهداف و ارزش‌های سازمان و برند نکند.

محصولات دکوراتیو

یکی از خدمات جدید مجموعه ایساتیس، تهیه و عرضه لوازم، تجهیزات و متریال مرتبط با دکوراسیون داخلی است. کارشناسان تحقیق و توسعه بازار ایساتیس ضمن بررسی تخصصی بازارهای جهانی، به صورت مداوم با بهترین تولیدکننده و عرضه کننده‌های تجهیزات دکوراتیو در تماس هستند و علاقه‌مندان می‌توانند با اطمینان به جدیدترین آرشیوها و طرح‌ها و نمونه‌های تولیدی دسترسی داشته باشند.