اهداف ما

درباره ایساتیس

داستان ما

ایساتیس، مجموعه‎‌ای از برترین و حرفه‌ای‌ترین طراحان و معماران ایران را گرد هم آورده تا ایده‌ها و انتظارات شما را با بالاترین کیفیت به انجام برساند. این گروه از سال ۱۳۸۱ در مجموعه شرکت توسعه مهندسی ایساتیس با خلاق‌ترین ایده‌ها و تکنولوژی‌های به روز فعالیت می‌کنند.

در بیش از ۱۵ سال گذشته، ایساتیس خدمات خود را به کلیه نمایشگاه‌های عمومي و تخصصي داخل و خارج از كشور ارائه کرده و توانسته زنجیره کاملی از خدمات مربوط به غرفه‌سازی و غرفه‌آرایی را تشکیل دهد.

گروه طراحان ایساتیس افتخار می‌کند تا به حال بیش ۹۰۰ غرفه نمایشگاهی در ایران و خارج از کشور ساخته و هم اکنون نیز با ساخت سالانه ۱۰٫۰۰۰ متر مربع غرفه نمایشگاهی، سرآمد این صنعت است.

ایساتیس به عنوان عضو انجمن صنفی کارفرمایی غرفه‌سازان ایران، دارنده رتبه A در سيستم رتبه‌بندى انجمن غرفه‌سازان نمايشگاه و دارنده گواهينامه ساخت غرفه‌سازى از نمايشگاه بين‌الملی، همچنان کیفیت بالای محصولات خود را از نظر طراحی خلاقانه و ساخت حرفه‌ای ضمانت می‌کند.

ایساتیس

معنی ایساتیس چیست

از کتاب‌های تاریخی قدیم نقل شده است که “ایساتیس” نام قدیمی شهر یزد است که در محل کنونی قرار داشته است. برخی زبان‌شناسان نیز در مورد ایساتیس “ایسا” را به معنی حالا، و “تیس” را به معنی آهو ذکر کرده‌اند و ایساتیس را ناحیه رسیدن به آهو دانسته‌اند .

برخی دیگر نیز در مورد ایساتیس “ایس” را به معنی هست، و “اتی” را به مفهوم رسیدن؛ و مجموعا به معنی رسیدن به آب و آبادانی و ادامه حیات دانسته‌اند که واژه ترکیبی توسط مورخان یونانی‌ از زمان اسکندر، به “ایساتیس” تبدیل شده است .

از نظر مرحوم حسن پیرنیا در کتاب تاریخ باستان، جلد دوم، نام قدیمی شهر یزد را ایساتیس ذکر کرده است که از دوران سلطنت هخامنشیان به یادگار مانده است.